Poduszka dla małej księżniczki


Share Button

Poduszka_1
Już  za dwa tygodnie Boże Narodzenie. Z tej okazji poproszono mnie, o uszycie poduszki dla małej księżniczki. Ten wzór szyłam po raz pierwszy. I przyznam, że efekt końcowy zaskoczył mnie samą. Mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu. Z biegiem lat coraz częściej odchodzi się od klasycznych sklepowych prezentów i zamienia je na upominki z duszą. Takie, które nie zostały wyprodukowane masowo, a ręcznie. Przez rękodzielnika czy artystę. Szukając prezentu, szukamy w przedmiocie duszy, serca i pasji.  Skandynawskiej lekkości i rustykalnego ciepła.

Poduszka_3
Poduszka, ma w sobie wszystkie cechy idealnej dziecięcej przytulanki. Antyalergiczne wypełnienie i mięciutkie wykończenia sprawiają, że jest ona bardzo miękka i wygodna. Pastelowe kolory z pewnością rozbudzą dziecięcą wyobraźnię. A ruchome rączki i nóżki nadają poduszce cechy sensoryczne, dzięki którym, dziecko będzie się prawidłowo rozwijać.
poduszka_2

Nasza poduszka, już za niedługo trafi do małej księżniczki. Jeśli i Ty szukasz pomysłu na prezent, napisz do nas. Zapraszamy.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *