Kwiecisty fotel – twój sposób na wiosnę w domu


Share Button

Wiosenny nastrój udziela się wszystkim. Na dworze widać już przyrodę budzącą się do życia, pogoda coraz bardziej sprzyja, a my chcielibyśmy choć odrobinę tej wiosny przenieść do domu. W Internecie, aż roi się od zdjęć modnych wnętrz. Salony meblowe namawiają nas do przełamania schematu. Wszyscy zachwycamy się meblami o soczystych kolorach, na których czele stoi właśnie kwiecisty fotel. A jednak gdy wybieramy meble do naszego domowego zacisza, bardzo rzadko decydujemy się na intensywne barwy. Dzisiaj chcemy pokazać wam kilka przykładów, jak w prosty sposób wkomponować w nasze wnętrze kwiecisty fotel, który z pewnością, już od samego rana wprowadzi nas w wiosenny dobry nastrój. Naprawdę, warto zmienić podejście. Zwłaszcza, gdy za oknem budzi się do życia wiosna. Ale nie tylko! Jesienne i zimowe wieczory, dają w kość każdemu. Szybko zapadający zmrok i brak słońca nawet najbardziej zagorzałych optymistów potrafi wprowadzić w depresję. Nie pozwólmy na to! Kwiecisty fotel, to nie tylko przebudzenie wiosny, to także zimowy relaks w śród kwiatów. Energetyczne doładowanie. Wierzcie mi! Niektóre rozwiązania z góry są skazane na sukces! Biało – szara kolorystyka Waszego wnętrza, jest idealną bazą dla jednego wiosennego akcentu na cały rok.

Kwiecisty fotel 10

Kwiecisty fotel, to idealne rozwiązanie dla zwolenników wygodnego, a zarazem estetycznego i stylowego urządzania pomieszczeń. Jeśli chcesz stworzyć w domu wygodny kącik wypoczynkowy, który nie odbiega stylistyką od elegancko, przytulnie urządzonego pomieszczenia, a jednocześnie wyróżnić je od wszystkich innych „szaro burych” design`ów, promowanych przez wszelkie media. Z tym artykułem jesteś na dobrej drodze. Fotel w kwiatowych wzorach, słonecznych żółciach i różnych odcieniach błękitu, ożywią każde wnętrze, przełamią neutralność i wyeliminują brak wyrazu.

Kwiecisty fotel 3
Kwiecisty fotel 8
Choć jeden element dekoracji, warto wybrać z kwiatowym wzorem. Może to być poduszka, zasłony lub tapeta. Zestawiaj je z gładkimi ścianami, neutralnym kolorami ziemi, a unikniesz niepotrzebnej wpadki. Dużo trudniejsze jest łączenie różnych wzorów kwiatowych, ale naprawdę warto spróbować.

Kwiecisty fotel 5
Piękny, a przy tym praktyczny, kwiecisty fotel zapewnia komfortowy wypoczynek. Na długie lata stanie się Twoim ulubionym meblem! Idealnie wkomponuje się w koronkowe serwety, przytulne obrusy lub jako przełamanie jednolitego wnętrza. Wymarzony, aby w zimowe wieczory zasiąść w nim z dobrą książką i gorącą czekoladą. Zamieszczam wam link do strony internetowej firmy Empire (producenta mebli tapicerowanych). Wszystkie prezentowane wzory, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie. http://www.mebletapicerowane.pl/pl-katalog-meble-fotele-kuba-4_82.html#ad-image-3

Kwiecisty fotel 4
Wzornictwo lat 50., także nie traci ani na aktualności, ani na atrakcyjności. Co ważniejsze, z powrotem wraca do łask. Na pewno w domu jeszcze znajdziemy meble z tych lat. Wystarczy użyć wyobraźni, zakasać rękawy i obić stary zapomniany mebel, nową piękną tkaniną. Kwiecisty fotel, także tutaj znalazł swój odpowiednik. Piękne lawendowe wykończenia to propozycja dla odważnych i ogromny zastrzyk energii.

Kwiecisty fotel 6
Kwiecisty fotel 2
Jeśli tak jak ja, ogromną wagę przykładacie do komfortu, wasz kwiecisty fotel możecie dodatkowo wyposażyć w podnóżek. Jestem przekonana, że ten kącik szczególnie przypadnie do gustu pana domu. Jeśli wciąż jeszcze nie znaleźliście odpowiadającego wam modelu fotela, zapraszam was na stronę internetową sklepu meblowego Gama. W swej ofercie mają ogromny asortyment mebli, także wspomnianego wcześniej kwiecistego fotela http://www.gama-sklep.com.pl/item/fotel-diva-35517/219

Kwiecisty fotel 11
Jeśli chcesz aby twój dom, mieszkanie napawało optymizmem, uwierz mi! Naprawdę nie musisz od razu zmieniać kanapy czy narożnika… Wystarczy wkomponować we wnętrze fotel, krzesło lub puf w intensywnym kolorze. Innym sposobem, na kolor może być barwione bądź zadrukowane szkło we frontach komód, szuflad czy witryn. Na szkle można ulokować wszystko… nawet wiosnę!

Kwiecisty fotel 9

 

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *