Mucha – że „mucha nie siada”


Share Button

Drogie Panie, już 30 września będziemy obchodzić bardzo popularny w Polsce „Dzień chłopaka” z tej okazji chcielibyśmy podrzucić wam pomysł na drobny upominek dla naszych Panów. Pozwoliliśmy sobie przygotować kolekcję modnych męskich much, które w intrygujący sposób podkreślą ich charakter.

Mucha 1 Już od ponad 300 lat moda na muchy męskie nie słabnie, a wręcz przybiera na sile. Jedyne co się zmienia to jej wizualny wygląd. Mucha to już nie tylko obowiązkowy wymóg wieczorowego ubioru i nie jest to też, stricte elegancka kokarda kojarzona z Panem Młodym. Teraz nowoczesna moda zachęca do łączenie jej z dużo mniej formalnym strojem. Nasi panowie swobodnie mogą ją łączyć z koszulą jeansową a także wzorzystą – bardziej casualową.


Mucha 2Mucha 3 Może ona wystawać też ponad bluzę czy sweter. W stylizacji z muszką warto pójść na całość z dodatkami, łącząc ją z szelkami lub kamizelką, a nawet zamotanym wokół szyi szalem.
Mucha 4
Mucha 5W naszej kolekcji znajdziecie różnorodne wzory od wielokolorowej kratki po grochy i kwiaty, każdy z nich jest niebywale oryginalny i nowoczesny. Wersja kolorowa sprawi, że codzienny strój nabiera nonszalanckiego, lekko awangardowego charakteru, stylizacja prezentuje się nowocześnie i wyjątkowo oryginalnie.


Mucha 6Mucha 7Odwieczną prawdą jest, że Mucha do garnituru powinna znaleźć się w garderobie każdego współczesnego dżentelmena. Najważniejsze aby muszka miała modny wzór, a tutaj można szaleć do woli!

Mucha 8
Mucha 9Ułatwieniem może być również to, że nie trzeba ich wiązać. Wygodne, regulowane zapięcie sprawia, że w szybki sposób mucha znajdzie się na swoim miejscu i łatwo zestawi z większością kołnierzyków.  Nasza kolekcja to różnorodność kolorów, materiałów i form. W pojedynku mucha – krawat zawsze wygrywa ta pierwsza opcja i to ze zdecydowaną większością głosów. Krawaty zostawiamy klasyce i starszym panom.


Mucha 10Mucha 11
Nasze muchy mają możliwość regulacji: od 30cm do 52cm ( jeśli potrzebujecie muchę o większym lub mniejszym obwodzie, oczywiście możemy uszyć  taką na Twoje zamówienie).
Zapakowane są w eleganckie ekologiczne pudełka, dzięki czemu mamy gotowy prezent dla naszych chłopaków. Jesteś zainteresowana? Zapraszamy do zakładki kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie twoje pytania. 
Mucha 12
Mucha 13Mucha 14

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *