Samochodziki dla najmłodszych


Share Button

Pokój dziecięcy jest szczególnym miejscem dla naszego dziecka. To właśnie tutaj jego kreatywność i wyobraźnia powinny rozwijać się na potęgę. Samochodziki, które dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić, na pewno w tym pomogą.


Samochody zostały wypełnione włóknami poliestrowymi, dzięki czemu są mięciutki i nawet po wypraniu w pralce, nie tracą na elastyczności. Wszystkie elementy są materiałowe i mocno przytwierdzone do całości, więc samochodzikiem mogą bawić się nawet najmłodsze dzieci. Większy z modeli, świetnie sprawdzi się także jako poduszka.

Koła każdego z aut, także są wypełnione włóknami poliestrowymi. Nasze przytulanki, świetnie sprawdzą się także jako element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Łagodne pastelowe kolory, będą pasowały do każdego wnętrza. Samochodzik może stać się ulubioną przytulanka Waszego malucha.


To także idealna propozycja na urodzinowy prezent. Samochodziki, można także zamówić osobno. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi zabawkami, wejdź w zakładkę KONTAKT i napisz do nas. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie wasze pytania.

WYMIARY SAMOCHODZIKÓW:

WIĘKSZY
długość: 40cm
szerokość: 25cm
wysokość: 19cm

MNIEJSZY
długość: 25cm
szerokość: 18cm
wysokość: 16cm

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *