Tilda – skandynawska zabawka, która podbija Polskę


Share Button

Lalki typu Tilda, podbiły już cały europejski rynek, a teraz z rozmachem wchodzą do Polski. Niezliczona ilość zalet, które posiada ręcznie robiona lalka sprawia, że zabawka ta urzekła nie tylko dzieci, ale i dorosłych.  Twórczynią zabawki jest norweska artystka – Finnanger Tone, która od początku marzyła o tworzeniu lalek. Pierwsza lalka Tilda powstała w 1999r. W tym samym roku powstał też sklep, o tej samej nazwie i zostały wydane dwie książki „Tilda Boże Narodzenie” oraz „Wielkanoc Tilda”. Od tego czasu Tilda zaczęła podbijać Europę, a obecnie dotarła także do Polski i co lepsza, czuje się tutaj fantastycznie. Podbiła nasze serca i nie prędko się stąd wyniesie.

Tilda 1
Tilda 2
Pośród tak wielu niezliczonych zalet Tildy, najważniejszą jest fakt, że nie jest to zabawka komercyjna. W naszej epoce, prawie wszystko produkowane jest masowo i z ogromnym naciskiem na duży zysk. Tilda jest zabawką wykonaną ręcznie, co świadczy o jej wyjątkowości. Twórcy takich zabawek wkładają w ich powstanie bardzo wiele serca i pasji co sprawia, że wyglądają jak małe dzieła sztuki.

Tilda 4
Tilda 6
Odpowiednio zaprojektowana zabawka stanie się najlepszym przyjacielem waszego dziecka. Zajączki typu Tilda które wam proponujemy, wykonane są z szarego lnu co sprawia, że zabawka jest odporna na tarcie i rozciąganie, nie elektryzuje się i jest antyalergiczna. I co najważniejsze, żadne inne dziecko nie będzie posiadało takiej samej zabawki. Dodatkowo jej budowa, a więc długie ręce i nogi sprawiają, że jest ona łatwa do chwycenia przez małe dziecko. Zabawki są odpowiednie nawet dla niemowląt, ponieważ nie zawiera niebezpiecznych elementów. Tilda jest nie tylko idealną, miłą w dotyku, mięciutką zabawką ale i świetną dekoracją domu.

Tilda 5

Tilda 7

Proponowane przez nas zajączki, na pewno świetnie się sprawdzą w dziecięcym pokoju. Zawiera w sobie tak wiele uroku i delikatności, że z pewnością przypadnie do gustu każdemu domownikowi. Jeśli zależy wam na podarowaniu czegoś niepowtarzalnego, trafiliście idealnie.

Oficjalne strony:

www.tildas-welt.com

www.lovetilda.nl

Podaję, także stronę internetową fanklubu Tildy
www.fanklubtildy.blogspot.com.

Tutaj natomiast znajdziecie listę książek dostępnych w różnych językach
www.tildas-welt.com.

Na język Polski zostały przetłumaczone tylko trzy książki

– „Dekoracje na Boże Narodzenie”

– „Radosne dekoracje”

– „Przytulne dekoracje”

 

Skandynawskie zabawki podbijają Polskę!

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *