Witamy wszystkich na naszym blogu!


Share Button

Witamy wszystkich na naszym blogu!

Mamy zaszczyt przedstawić wam stronę Rustykalni.com, która jest przede wszystkim spełnieniem marzeń!

Ale może od początku…

Każdy z Was, chciałby zrobić, albo już kiedyś zrobił pierwszy krok ku dorosłości i postanowił zamieszkać z dala od rodzinnego gniazda. I tak było także w naszym przypadku. Po dwóch latach związku postanowiliśmy razem zamieszkać. Niestety od przeciętnego Polaka, nic nas nie różni i tak samo jak u większości, nie stać nas było na kupno mieszkania, a tym bardziej domu. Zdecydowaliśmy się na wynajem! I tutaj właśnie zaczyna się nasza przygoda i powód dla którego, chcemy was wprowadzić w nasze życie.

Otóż w Naszej definicji domu znajduje się przede wszystkim przeświadczenie, że powinno to być miejsce wypoczynku, takie do którego chętnie się wraca i ucieka przed gonitwą codziennego życia. Jak jednak stworzyć sobie warunki do relaksu, w miejscu wynajmowanym??
Podstawowym problemem jest nasza mentalność . My jako zwykli ludzie, mamy skłonności do przywiązywania się, nie zależnie od tego, czy formalnie dom lub mieszkanie należy do nas. Każdy drobiazg, który kupimy z myślą o naszym obecnym miejscu zamieszkania sprawia, że już zawsze będzie on kojarzony z tym właśnie miejscem. Nasze życie jednak jest przewrotne i lubi nam płatać figle. Większość z nas przeprowadza się wielokrotnie, zanim osiądzie w jednym miejscu. A nikt nie lubi inwestować pieniędzy, w nie swoje cztery kąty. Jak więc zjeść ciastko i mieć ciastko ?? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć właśnie tutaj.

Pomożemy wam stworzyć sobie oazę spokoju, za niewielkie pieniądze.
Pokażemy jak można przerobić stare meble.
I udowodnimy, że w każde wnętrze można tchnąć nowe życie.

Nie uciekniesz przed przywiązaniem, więc daj się pochłonąć . Wpadnij w wir urządzania „swojego wnętrza”. To tutaj będziesz wracać codziennie po pracy. Spraw aby to miejsce było wspaniałym uwieńczeniem całego dnia.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *